Clothing, Training, Life
Monday June 1st 2020

Kupujemy sprzęt do ćwiczeń

Akcesoria na trening w domu niby nie muszą być jakoś specjalnie wypasione, bo przecież zapewne nie chcemy robić z własnego domu drugiej siłowni. Jednakże nie zmienia to faktu, że jest kilka ciekawych akcesoriów treningowych, dzięki którym regularne ćwiczenia w domu sprawią, że będziemy mogli powiedzieć o sobie śmiało, iż prowadzimy zdrowy, sportowy tryb życia.

Orbitrek – nadzieja ?

Przede wszystkim powinniśmy rozejrzeć się w tym momencie za orbitrekami – taki orbitrek w sumie nie jest tanim sprzętem, ale przynajmniej sprawi, że będziemy mogli w bardzo miłej atmosferze, we wspaniałym stylu, bez większego problemu, spalać kalorie. Jazda na orbitreku jest w sumie wciągająca, człowiek aż tak bardzo się nie męczy. Na dodatek jesteśmy w domu, więc nie tracimy czasu na nic, możemy zresztą w trakcie jazdy czytać książkę, rozmawiać przez telefon albo oglądać filmy na Youtube. Co jak co, ale możliwości jest bardzo wiele. Ciężko nie wspomnieć również o ciężarkach. Pewnie nie wchodzą w rachubę jakieś gigantyczne ciężary, bo i po co, ale takie poręczne ciężarki to z całą pewnością wspaniała sprawa. Dzięki nim będziemy mogli ćwiczyć mięśnie, a to przecież podstawa.

Skakanka – podstawowe wyposażenie

Na bardzo duże słowa uznania zasługuje również skakanka. Niby nic wielkiego, kojarzy się z dziecięcymi zabawami, a co do czego przyjdzie, to naprawdę daje ona bardzo wiele. Przede wszystkim będziemy mogli w bardzo prosty sposób ćwiczyć, spalać kalorie, budować swoje ciało. Nie wydaje się, aby skakanka była droga, więc jeżeli nie możemy sobie pozwolić na jakiś rowerek do ćwiczenia, to przynajmniej rozejrzyjmy się za skakanką, która jakby nie patrzeć kosztuje śmieszne pieniądze.

Słomiany zapał – strata pieniędzy?

Pamiętajmy o jednym – pod żadnym pozorem nie możemy doprowadzić do takiej sytuacji, w której zrobimy w domu mini siłownię, a co do czego przyjdzie, to jednak okaże się, że wszystko na nic, bo złapał nas tzw. słomiany zapał. To nawet nie tyle strata pieniędzy, co po prostu pewnego rodzaju żal – poddaliśmy się, nie chcemy wyglądać i czuć się doskonale. Mamy prawo do takiego wyboru, ale po co.

Interesting Sites

    Insider

    Archives